Kłodzko, dnia 30.06.2024
XIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

• W środę – św. Tomasza, Apostoła

• W czwartek – I czwartek miesiąca, modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Z racji pierwszego czwartku Godzina Święta od 23.00 do 24.00.Zapraszamy do modlitewnego trwania przed Najświętszym Sakramentem.

• W piątek – I piątek miesiąca. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.

• W sobotę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Jest to I sobota miesiąca. Zapraszamy na godzinę 8.00, na Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

1. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.

1. Dziękujemy za pomoc i życzliwość.

1. Zapraszamy do udziału w XXI Pieszej Pielgrzymce Świdnickiej na Jasną Górę oraz zapisywania się do grupy duchowego uczestnictwa. Zapisy u księży.

1. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna zamknięta. Wszystkie sprawy można załatwić w każdy dzień / wyjątek niedziela / po wieczornej Mszy św. z księdzem w zakrystii.

1. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przeżywali swoje imieniny, urodziny i inne rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia z zapewnieniem o pamięci w modlitwie.

1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy podczas naszego wypoczynku o niedzielnej Mszy św.

1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli.

1. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy: + Alina Kwiatkowska i + Józef Marek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Ks. Stanisław Kasztelan – Proboszcz